Laka komercijalna vozila

Opel Vivaro Surf: спорт, забава и многу движење

opel-vivaro-surf-03

Opel Vivaro ни е добро познат како одличен автомобил за работа. Еве, тој е соодветен и за lifestyle возило. Година по претставувањето на новата генерација на моделот, кој до сега има веќе 90 000 продажби, Opel ја покажува и концептната ...

Read More »

Iveco со нова акција

Iveco_Daily_2

Не пропуштајте ја можноста да се подновите со новo возило од Iveco по неодоливо ниска акциска цена. Докажано најдобри, од аспект на квалитет и сигурност, Cargomax ви нуди фургон-возило Iveco Daily, кое совршено одговара и ги исполнува барањата и потребите ...

Read More »